Energia na talerzu

ENERGIA NA TALERZU. CO JEŚĆ, ŻEBY POCZUĆ SIĘ LEKKO I W PEŁNI SIŁ.

Czy wiesz, że masz realny wpływ na swoje zdrowie, wygląd i samopoczucie psychiczne, ponieważ zależą one w dużej mierze od… tego co każdego dnia nakładasz na swój talerz?

Z pewnością słyszałeś już te słowa , ale jak jest z tym u ciebie w praktyce?

Jeśli czujesz, że dobre doładowanie swoich wewnętrznych akumulatorów byłoby ci teraz potrzebne , przyjdź na nasze energetyczne spotkanie!

Dowiesz się na nim:

czy jedzenie ma faktycznie aż takie znaczenie 😉
z jakich pokarmów czerpać prawdziwą dobrą energię,
jakie techniki przygotowywania posiłków będą Ci dodawać sił,
które składniki, dania czy nawyki żywieniowe będą Cię tej energii pozbawiać (i to w błyskawicznym tempie).

Opowiem też o tym co ma świadome i uważne jedzenie do naszych zasobów energetycznych oraz tych paru nadmiernych, jakże uciążliwych, kilogramów 😉

Dzięki kilku prostym ćwiczeniom, podczas warsztatu zdiagnozujesz swój poziom energii, dowiesz się co można zrobić od razu, żeby poczuć się lepiej, przyjrzysz się też swoim nawykom żywieniowym i podejściu do jedzenia.
Ze spotkania wyjdziesz z dodatkowym zadaniem domowym, które – gwarantuję :)! – jest wspaniałym punktem startowym do skutecznych zmian w sposobie odżywiania. Bez pomocy dietetyka, a tylko dzięki wskazówkom, które dostaniesz na warsztacie!

Oczywiście na spotkaniu będzie też czas na pytania i odpowiedzi od grupy, więc jeśli tylko nurtują Cię jakieś dietetyczne zagadnienia, będę do Twojej dyspozycji 🙂

PROWADZĄCA- BABKA LEKARSKA, Karolina Kochanowska- Piekarska

Nazywam się Karolina Kochanowska-Piekarska i jako Babka Lekarska uzdrawiam przez gotowanie. Kilka lat temu przekonałam się na sobie samej jakie efekty może przynieść zmiana sposobu odżywiania i stylu życia oparta na zasadach Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Teraz dzielę się tą wiedzą i doświadczeniami z innymi, łącząc w swoich działaniach zdobycze dietetyki zachodniej z podejściem Wschodu. Pokazuję jak dzięki niewielkim nawet zmianom w diecie i codziennych przyzwyczajeniach możesz poczuć się lepiej, mieć więcej energii, pozbyć się wielu dolegliwości i zbędnych kilogramów. A przy tym czerpać prawdziwą przyjemność z jedzenia i gotowania!

Babkę Lekarską online znajdziesz na blogu www.babkalekarska.pl i w mediach społecznościowych: Babka Lekarska – uzdrawianie przez gotowanie, www.instagram.com/babka_lekarska.

Poza siecią organizuję stacjonarne i wyjazdowe warsztaty kulinarne, wykłady oraz spotkania z dietetyką medycyny chińskiej, a podczas konsultacji dietetycznych wspieram indywidualne osoby (lub całe rodziny) we wprowadzaniu skutecznych zmian w sposobie odżywiania.

KIEDY: 16 maja 2018 r. (środa), godz. 17.30 – 19.30

GDZIE: Centrum Rozwoju ‘Zarządzaniem stresem’, ul. Dowborczyków 17, 90-019 Łódź

INWESTYCJA : 50 zł, płatne z góry na konto mailowe podane po zapisie

ZAPISY: zgłoszenia przyjmuję na adres mailowy babkalekarskapl@gmail.com, pod numerem telefonu: 577 254 898 lub na tej stronie: https://www.subscribepage.com/energianatalerzu
Miejsce na warsztacie gwarantuje tylko i wyłącznie zgłoszenie i wpłata na konto bankowe.