Loading ...

Loading ...

Nasz zespół

Jesteśmy osobami, które doświadczyły kryzysów na różnych etapach swojego życia.

W codziennym pośpiechu i wyzwaniach nie zauważyliśmy momentu permanentnego zmęczenia organizmu, wypalenia i emocji, nad którymi utraciliśmy kontrolę.

Każdy z nas w pewnym momencie poczuł silny impuls do zmiany i podjął decyzję o „uratowaniu siebie”. Zaczęliśmy korzystać z różnych form pracy nad sobą, co doprowadziło do głębokich zmian osobistych. Nieustannie się szkolimy, poznając, praktykując i testując techniki oraz metody skutecznego radzenia sobie ze stresem, budowania własnej odporności psychicznej i niezależności emocjonalnej.

Dziś korzystając z zawodowego i osobistego doświadczenia dzielimy się wiedzą jak zarządzać kryzysami, stresem, energią osobistą, aby nie przegapić momentu za którym pojawia się psychiczne i fizyczne cierpienie.

Doskonale znamy realia zarówno te organizacyjne, biznesowe jaki prywatne, dlatego odpowiadamy na potrzeby naszych Klientów, które wiążą się z pełnieniem przez nich różnych życiowych ról.

Naszym doświadczeniem dzielimy się w formie szkoleń, warsztatów, prelekcji, coachingu i artykułów eksperckich.

Naszą misją jest:
  • wspieranie innych w rozwoju osobistym,
  • dążeniu do życiowej równowagi i balansu pomiędzy tym co materialne i duchowe
  • przekazujemy ludziom to czego sami  nauczyliśmy się na drodze do świadomego zarządzania stresem i  doświadczania pełni życia.

 

Joanna Delbar

Naczelna Zarządzania Stresem

Coach rozwoju osobistego, certyfikowany trener shri vivek jogi integralnej, certyfikowany nauczyciel mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP, trener zarządzania stresem i zarządzania energią, zen coach.

Anna Kolasińska

Naczelna Zarządzania Stresem

Certyfikowany nauczyciel mindfulness (MBSR), trener i psycholog. Na co dzień pracuje z organizacjami oraz klientami indywidualnymi, wspierając ich w rozwoju umiejętności radzenia sobie ze stresem oraz zarządzania własną energią. Regularnie uczestniczy w warsztatach rozwijających samoświadomość i ważne umiejętności, a od roku zgłębia temat technik kwantowych

Ryszard Kaczmarek

Naczelny Zarządzania Stresem

International Coaching Community Poland. Przedsiębiorca z ponad 25 letnim stażem na rynkach krajowych i zagranicznych. W trakcie swojej pracy doświadczał wielu wzlotów, ale też upadków i kryzysów. Własna praca nad wychodzeniem z poważnych sytuacji kryzysowych doprowadziła do stworzenia programów szkoleniowych: „Zarządzanie kryzysem osobistym” Zarządzanie kryzysem w firmie”, “Wypalenie zawodowe”. Członek zespołu autorskiego ZarzadzanieStresem.pl

Przemysław Zarzecki

Członek zespołu redakcyjnego

Trener personalny. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją trener personalny. Przy każdej pojawiającej się możliwości poszerza swoją wiedzę na szkoleniach dotyczących treningu, dietetyki i medycyny funkcjonalnej czego jest ogromnym pasjonatem. Prócz tego miłośnik sportów sylwetkowych, piłki nożnej i dobrego jedzenia. Członek zespołu ZarzadzanieStresem.pl

Magdalena Serafin

Redaktor

Historyk sztuki i mody, z zamiłowania wizażystka, upiększająca ludzi. Ukończyła kurs MBSR, jest w trakcie certyfikacji ćwiczeń TRE, uwalniających stres i traumę. Wciąż się uczy i odkrywa radość w najprostszych rzeczach, a pracując głównie z kobietami, odkrywa odcienie ich niebywałej siły.