Zarządzanie energią własną

  • Często się przeziębiasz?
  • Budzisz się zmęczony?
  • Masz trudności ze wstaniem?
  • W ciągu dnia bywasz nieobecny, senny, ociężały?
  • Gdzieś ucieka twoja koncentracja?
  • Masz wątpliwości czy to co robisz ma sens?


Prawdopodobnie źle zarządzasz swoja wewnętrzna energią!

Ludzki organizm działa identycznie jak bateria do telefonu. Eksploatowany cały dzień wyczerpuje się i w którymś momencie wysyła informację: mam już tylko 2 % zasilania. Najczęściej jednak nie zauważamy tych zaledwie 2 % i przeciągamy eksploatację.


Efekt? Może nie chce ci się pracować, wykonanie jednej rzeczy zajmuje kilka godzin, gdzieś ucieka twoja koncentracja, skupienie….zaczynasz mieć wątpliwości czy to co robisz ma sens, czy w ogóle życie ma sens…
Energia to słowo, które zapamiętaliśmy z fizyki i rzadko łączymy je z codziennym życiem. A jednak to ona właśnie powoduje, że od rana zapalamy się jak stuwatowa żarówka i cały dzień utrzymujemy tę samą jasność. Nie ma zmęczenia, nie ma senności.Do utrzymania prawidłowej energii potrzebne nam zasilanie z czterech obszarów: fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego. Potrzebna nam znajomość tego, który z tych obszarów szwankuje i dlaczego. Na zajęciach z zarządzania energią przyglądamy się codziennym zajęciom, temu co jemy, ile jemy i w jakich okolicznościach. Temu jaki jest dzienny stosunek wypoczynku do ilości pracy, ile jest w nim ruchu , jakie myśli towarzyszą nam w pracy i w domu, jakie blokady i nawyki „ wypracowaliśmy” przez lata, które skutecznie „zjadają” poziom energii w naszym ciele i umyśle. Wspólnie uczymy się planowania dnia i umiejętnego pozyskiwania energii z zasobów, które mamy w danym momencie.Nawet zimą można budzić się z entuzjazmem i nie chorować!

Opinie uczestników tego szkolenia:

Warsztaty z zarządzania energią prowadzone przez Joasię Delbar to szansa dla każdego z nas aby zdefiniować siebie na nowo. Zauważyć i nazwać swoje słabe strony, które blokują nasza wewnętrzna siłę do realizacji celów i marzeń . Warsztat łączy w ciekawy sposób sferę duchową i fizyczną. Daje także wiedzę z zakresu potrzeb naszego organizmu. Uświadamia nam , ze duch ,materia i aspekt fizyczny tworzą razem spójna całość . Jeśli chcesz zadbać o siebie i swoją bezcenną energię rozpocznij to od kursu z Joasią.

Aneta Bilińska

Na co dzień nie zdajemy sobie sprawy z tego skąd się biorą nasze przekonania, myśli i zachowania. Na warsztatach dowiedziałam się jak osiągnąć balans w życiu, w co warto inwestować energię, jak radzić sobie ze stresem i jak żyć zgodnie z własnymi wartościami, a przede wszystkim jak być świadomym własnych potrzeb i je realizować. Szkolenie z zarządzania własną energią utwierdziło mnie również w tym, iż ciało i duch są ze sobą w stałej korelacji. W pracy dietetyka wiedza z zakresu psychologii jest niezbędnym i wartościowym narzędziem. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, było mnóstwo praktycznych ćwiczeń co pozwoliło od razu zastosować zdobytą wiedzę. Bardzo ciekawym doświadczeniem był udział w medytacji, z którą miałam styczność po raz pierwszy. Polecam szkolenie Pani Joanny Delbar każdemu kto chce popracować nad swoją samoświadomością.

Daisy Cieślak- dietetyk

Szkolenie potwierdza, że wszystko siedzi w naszej głowie.
Jest to część mojego rozwoju osobistego i dalsze pogłębianie wiedzy na temat człowieka, jego zachowań i przyczyn ich powodujących.
Bardzo przyjemnie się słuchało Pani Joanny Delbar . Jest to bardzo miła i sympatyczna osoba , która już samym głosem i swoim spokojem koi nerwy.
Mój znajomy Przemysław Zarzecki zajął się wykładem na temat stresu od strony biologicznej co również bardzo fajnie mu poszło.
Przy okazji mogłem doświadczyć medytacji. Takiej profesjonalnej medytacji ponieważ sam sobie jakieś jej rodzaje stosuję. Bardzo fajne nowe doświadczenie. Cieszę się, że mogłem w tym uczestniczyć.

Artur Cichecki- trener personalny

Inwestycja – 150 zł
zgłoszenia: j.delbar@zarzadzaniestresem.pl
tel: 601 234 271

Centrum Rozwoju Osobistego: ZarzadzanieStresem.pl, ul. Dowborczyków 17, Łódź