Zarządzanie stresem w wystąpieniach publicznych.

Każde wystąpienie publiczne składa się z trzech elementów: zawartości merytorycznej, technicznego przygotowania prezentacji i sposobu jej przekazania odbiorcom. Ten ostatni element to nasza postawa, pewnie brzmiący głos, oczy skierowane do publiczności, otwartość, pewność, przekonanie, że to co mówię ma sens.

Zobacz zapowiedź: https://www.facebook.com/Zarzadzaniestresem/videos/1099386366831148/

A jednak wielu z nas ma z tym problemy. Serce wali jak oszalałe, pojawia się nadmierna potliwość, przyspieszony oddech, głos drży lub się załamuje, a wewnętrzny głos podpowiada, że to co mówię
nudzi, jest głupie, inni wiedzą lepiej…

Znasz te uczucia? Jeśli tak zapraszam cię na szkolenie , w którym zajmiemy się tym jak radzić sobie ze stresem w wystąpieniach publicznych? Skąd się bierze, jaka jest jego geneza i co możemy zrobić aby pozbyć się niechcianych doznań. Porozmawiamy też o tym jak przygotować prezentację w taki sposób aby utrzymać uwagę odbiorcy przez cały czas trwania wystąpienia, jak przekazać najważniejsze treści i uczynić twoje wystąpienie tym, które widzowie będą wspominać jeszcze długo.

To nie szkolenie! To interaktywne warsztaty, w których od pierwszych minut będziesz wciągnięty w ćwiczenia i doświadczanie.

Prowadząca – Joanna Delbar

Z wykształcenia aktorka, obecnie trener rozwoju osobistego, zen coach, nauczyciel shri vivek jogi i mindfulness. Redaktor naczelna portalu zarzadzaniestresem.pl.
Trener zarządzania stresem i zarządzania energią . Przez 16 lat prowadziła agencję PR, doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi integralnej – Jivana Vismaya, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym. Dziś kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

Centrum Rozwoju Osobistego ZarzadzanieStresem.pl
ul. Dowborczyków 17

inwestycja 250 zł – w cenę wliczone są dwie przerwy kawowe
zapisy: telefonicznie 601 234 271 lub j.delbar@zarzadzaniestresem.pl

Ilość miejsc ograniczona.