Joga na stres – 13.04 godz. 11.00

Joga na stres – 13.04 godz. 11.00

Shri Vivek Joga Integralna nawiązuje do najstarszej tradycji jogi ,która dana była ludziom jako element medycyny ajurwedyjskiej-najstarszej medycyny świata. W myśl jej filozofii najważniejsza jest prewencja, a więc utrzymywanie ciała i umysłu w dobrym zdrowiu, zapobieganie chorobom poprzez dobre, zbalansowane życie. Jest więc jogą łagodną, w której kluczowy jest kontakt z własnym ciałem. Nie ma tu klocków ani pasków, a jedynie łagodne, bezwysiłkowe podejście do własnego ciała, odczuwanie jego naturalnych możliwości.
Kluczowe jest tu oddziaływanie na system nerwowy, głębokie wyciszenie już w trakcie ćwiczeń, a nie tylko w końcowym relaksie. Dzięki takiemu podejściu joga ta jest wspaniałym narzędziem w pracy ze stresem gdzie niezwykle istotne jest zaangażowanie ciała jako elementu przechowującego złość czy gniew w pamięci komórkowej.
Dla kogo?
-dla osób, które mają problemy ze snem
-dla osób, które czują się przebodźcowane
-dla osób, które mają wrażenie zmagania się z życiem
– dla żyjących w stałym stresie i pod presją czasu
– dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić więcej radości do życia i uczynić je bardziej żywym
– dla tych, którzy chcą się zrelaksować

Zajęcia poprowadzi Joanna Delbar, certyfikowany trener i coach shri vivek jogi integralnej , uczennica Swamiego Vivekanandy i Jivana Vismaya, propagatorka tej formy jogi jako jednego z najlepszych narzędzi do zarządzania stresem.

Inwestycja- 50 zł
Zapisy: j.delbar@zarzadzaniestresem.pl 601 234 271