Uważność w relacjach – od 26.05

Uważność w relacjach – od 26.05

Zapraszam do udziału w 6-tygodniowym kursie „Uważność w relacjach” . Kurs przeznaczony jest dla osób, które odbyły 8-tygodniowy kurs podstawowy redukcji stresu metodą mindfulness i chciałyby pogłębić uważność w obszarze relacji.

Komunikacja międzyludzka to jeden z głównych obszarów stresogennych. Trudności w porozumieniu się w domu, w pracy, w sklepie, w kraju i na świecie są powodem stanów lękowych, agresji, smutku, złości, gniewu. Niezrozumiane relacje mogą prowadzić do wieloletnich konfliktów rodzinnych, chęci zemsty, odegrania się , a tym samym do długotrwale utrzymującego się stresu. Podczas zajęć przyglądamy się przede wszystkim sobie bowiem TO JA odpowiadam za jakość komunikacji. To JA stoję za możliwością uzyskania porozumienia bądź za zaostrzeniem konfliktu. Za owymi konfliktami stoi na ogół brak umiejętności otwartego wyrażania swoich prawdziwych potrzeb, brak komunikacji z poziomu serca. „Mówimy” na ogół chroniąc się za maskami bowiem wydaje nam się, że takie właśnie maski akceptuje społeczeństwo wokół nas.

Program:
Tydzień 1- Czym jest zaufanie w relacjach? Jak jej doświadczam, jak ją definiuję?
Tydzień 2- Oczekiwania w relacjach. Wyrażanie własnych potrzeb.
Tydzień 3- Uważne słuchanie na trzech poziomach. Spotkanie z wewnętrznym krytykiem.
Tydzień 4- Przeszkody w komunikacji. Jak zauważyć potrzeby rozmówcy?
Tydzień 5 – Role, które przyjmujemy w komunikacji. Zauważenie i świadomy wybór.
Tydzień 6- Podsumowanie

Prowadząca : Joanna Delbar
trener zarządzania stresem i zarządzania energią, certyfikowany coach shri vivek jogi integralnej, certyfikowany coach w podejściu zen coachingu , certyfikowany nauczyciel treningu redukcji stresu mindfulness (M.B.S.R.) certyfikowany praktyk NLP

Ukończyła Wydział Aktorski Łódzkiej Filmówki, Marketingowe Zarządzanie Firmą na Uniwersytecie Łódzkim, Studium Nauczycielskie „The Institute for Mindfulness Based Approches w Niemczech – certyfikat nauczyciela MBSR” (Mindfulness Based Stress Reduction) , 4 letnią Szkołę Rozwoju Osobistego w Centro Shri Vivek w Barcelonie i roczny trening zen coachingu prowadzony przed Kore Lanfelda.
Przez 16 lat prowadziła agencję PR ,doświadczając stresu bycia menadżerem firmy. To wtedy chcąc pomóc sobie, zainteresowała się metodami zarządzania stresem i trafiła na jednego z wiodących dziś na świecie nauczycieli jogi integralnej – Jivana Vismaya, specjalizującego się w pracy z systemem nerwowym.
Dziś kontynuuje naukę na organizowanych przez Centro Shri Vivek warsztatach dla nauczycieli w Polsce, Hiszpanii i Indiach oraz w szwedzkim instytucie Zen Coachingu.

Inwestycja w siebie- 700 zł

Kontakt: j.delbar@zarzadzaniestresem.pl tel.601 234 271

O Autorze

Comments (2)

  • mobile legends hack june 2018

    I’m not that much of a internet reader to be honest but your sites really nice,
    keep it up! I’ll go ahead and bookmark your site to come back
    later on. All the best

Zostaw Komentarz